Про нас

Житомирський заклад дошкільної освіти № 65 “Родина” знаходиться в мальовничому і прадавньому місці, що називається Крошня, за адресою: вул. Покровська, 129-а.

Освітня установа є закладом, де виховуються діти з двох до шести років.

У закладі функціонує:

  • дві групи ясельного віку;
  • дві групи молодшого віку;
  • дві групи середнього дошкільного віку;
  • дві групи старшого дошкільного віку;
  • дві логопедичні групи.

В ЖЗДО № 65 працює 28 високопрофесійних творчих педпрацівників. З них 21 – мають повну вищу освіту, 5 – категорію “спеціаліст вищої категорії”, 4 – категорію “спецаліст І категорії”, 1 – категорію “спеціаліст ІІ категорії”, 6 – категорію “спеціаліст”,  3 – звання “вихователь-методист” та один звання “старший вихователь”.

Матеріально-технічне забезпечення

ЖЗДО № 65 розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею   2016,9 м2 і зданий в експлуатацію у 1979р. Проектна потужність закладу  складає 180 місць, а ліцензований обсяг та фактична кількість осіб складає 221 дитина. Заклад розрахований на 10 груп. На даний час  функціонують 10  груп: 3- ясельні ,6-дошкільних та одна логопедична. Усі групи мають окремі групові приміщення, які поділені на навчально-ігрові та спальні осередки.  Групові кімнати обладнані необхідним твердим і м’яким інвентарем.

         Територія закладу має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий майданчик з тіньовими навісами та зеленими насадженнями. Майданчики для дітей раннього віку знаходяться в безпосередній близькості від входу в приміщення. На спортивному майданчику знаходяться:   фізкультурне обладнання для виконання основних рухів.

          В групових приміщеннях створені необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Групи естетично оформлені, затишні, впорядковані меблями відповідно до віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам. Предметно – ігрове середовище сприяє всебічному розвитку вихованців та відповідає вимогам програми. Ігрові осередки обладнані в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом.

       Медичний кабінет утримується в належному стані і відповідає  вимогам до оформлення. Наявність медикаментів відповідає  переліку надання першої медичної допомоги.  Забезпечений проточною  водою є кварцова лампа для проведення профілактики захворювань.

       Будівля знаходиться у належному стані і відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, ревізія вентиляційних та каналізаційних систем. Встановлено лічильники електричної енергії, теплопостачання та холодної води.

       Заклад забезпечений комп’ютерною технікою: 14-комп’ютерів, 4 ноутбуки, 2 інтерактивні дошки, 1 мультимедійна дошка, 4-принтери. Широко використовується у роботі закладу Інтернет. Діє сайт ЗДО.  У групах є телевізори. Навчально-матеріальна база оновлюється поступово. В перспективних планах закладу подальше придбання сучасного обладнання. Фінансове забезпечення діяльності навчального закладу здійснюється у відповідності до Закону України «Про дошкільну освіту».

ЖЗДО № 65 – це освітньо-виховний заклад, що виходить із концепції національної системи виховання і освіти, науково обґрунтованого режиму навчального навантаження дітей. Освітній процес здійснюється українською мовою.

Завдання закладу:

  • Створення максимально сприятливих умов для різнобічного розвитку кожної дитини відповідно до її здібностей, індивідуальних особливостей, культурних потреб, набуття нею життєвого досвіду.
  • Виховання у дітей національної свідомості, глибоких патріотичних почуттів до України, її історії, традицій, народознавства; бажання робити свою країну кращою.
  • Підвищення творчої активності педагогів шляхом впровадження новітніх освітніх технологій.
  • Забезпечення виховання і навчання підвищеного рівня на культурологічних та естетичних засадах, за рахунок запровадження поглибленого вивчення англійської мови, хореографії, образотворчого мистецтва, вокалу і хорового співу, народознавства, гуртків за інтересами.
Керівництво
Дитячого садка
Савчук Валентина Володимирівна
Директор
Курилюк Ірина Володимирівна
Вихователь-методист
Розклад

Понеділок - П'ятниця (7:00 – 19:00)

Суббота та Неділя - Вихідні

Адреса

Україна, м. Житомир, 10002, вулиця Покровська, 129-А

Дні прийому

Понеділок - 8.00 - 13.00

Середа - 14.00 - 18.30

Контакти

(0412) 26 29 30

(0412) 26 26 37