“Нема переводу добрим звичаям народу”

21.Вер.2023
“Нема переводу добрим звичаям народу”

«Нема переводу добрим звичаям народу» під таким гаслом в нашому закладі було проведено свято народних ігор керівником гуртка з народознавства Ящук Л.В. Вихованці разом з батьками мали змогу долучитись до автентичних народних ігор та весело провести час.
Культура кожного народу є своєрідним організмом, який має унікальну духовну основу, характеризується своєю неповторністю і безперервним процесом розвитку. Кожний народ витворив своєрідні духовні та матеріальні цінності, які вирізняють його з поміж інших народів, засвідчуючи тим самим про особливості національного характеру.
Одним із засобів виховання є народна гра. Гра – унікальний феномен загальнолюдської культури, оскільки у кожного століття, у кожної епохи, в кожного конкретного етносу, у будь-якого покоління є свої улюблені ігри.
В багатющому фонді народних рухливих ігор концентруються глибинні народні знання про сутність людської особистості та правила її тілесного та духовного виховання.
Сьогодні ми все частіше звертаємося до досвіду наших предків, до витоків народної освіти та виховання, оскільки саме там ми знаходимо відповіді на багато важких питань сьогоднішнього дня.