Наші досягнення

27.Жов.2021

Курилюк Ірина Володимирівна,  вихователь-методист нашого закладу, є неодноразовим учасником Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти». Так  у травні 2021 р. робота на тему: «Використання цифрових інструментів для забезпечення ефективного дистанційного й змішаного навчання в кризових умовах» отримала для закладу Золоту медаль. Ірино Володимирівно, весь наш колектив щиро пишається Вашими успіхами. Не зупиняйтесь на досягнутому, йдіть вперед … Продовжити читання “Золота медаль”

Детальніше
27.Жов.2021

Савчук Валентина Володимирівна неймовірно творчий та креативний директор нашої «Родини» є невтомним борцем за українську незалежність та свободу, борцем за історичну справедливість нашого народу. Валентина Володимирівна переконана, що важливим напрямом патріотичного виховання є прилучення до народознавства — вивчення культури, побуту, звичаїв рідного народу.           Значну роль у вихованні дітей відіграють народні традиції – досвід, … Продовжити читання “ВІДЗНАКА ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”

Детальніше
27.Жов.2021

Курилюк Ірина Володимирівна є активним учасником заходів всеукраїнського та регіонального рівнів. У вересні 2021 року отримала Грамоту від Директора Інституту проблем виховання НАПН України, доктора психологічних наук, професора, академіка І.Д.Беха за співпрацю  з лабораторією дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України, забезпечення високого рівня реалізації завдань інноваційного проекту «Виховання дітей раннього віку у … Продовжити читання “Грамота за співпрацю в інноваційному проекті «Виховання дітей раннього віку у закладах дошкільної освіти різних типів»”

Детальніше
27.Жов.2021

Наш заклад є незмінним учасником Всеукраїнської архітектурної виставки у межах Всеукраїнського  проєкту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation . Цього року наш колектив отримав ДИПЛОМ за перемогу в номінації «Талановиті та натхненні» у дитячому проекті «Книга, що оживає» у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання … Продовжити читання “ДИПЛОМ за перемогу в рамках Всеукраїнського фестивалю Play Fest 2021”

Детальніше
27.Жов.2021

Курилюк Ірина Володимирівна ввійшла в сотню першопрохідців з імплементації  Державного стандарту дошкільної освіти та отримала сертифікат регіонального тренера від Житомирської області. Ірино Володимирівно, наш колектив неймовірно пишається Вами і чекає на наступні здобутки.

Детальніше