Психолог

19.Бер.2021

 З  огляду на те, що останнім часом в Україні збільшилася кількість випадків небезпечної поведінки дітей, що загрожує їхньому життю та здоров’ю, негативного впливу  соціальних мереж в інтернеті, пропонуємо Вам збірку гарячих ліній та консультативних сервісів, що стосуються психологічного добробуту як дітей, так і дорослих і є актуальними на сьогодні. Ла Страда Тут можуть проконсультувати дорослих … Продовжити читання “Психологічна допомога”

Детальніше
25.Тра.2020

МАТЕРІАЛИ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО ВСЕОБУЧУ ДЛЯ БАТЬКІВ Покарання як метод виховного впливу застосовували завжди і часто його вважають дієвим способом обмеження або виправлення небажаної поведінки вихованця. Дитина, пізнаючи світ і себе, багато що робить не так, як прийнято в суспільстві, не так, як хочеться дорослим. Як ї ї зупинити, якщо вона чинить опір не хоче виконувати волю … Продовжити читання “Покарання у практиці сучасного сімейного виховання”

Детальніше
16.Кві.2020

Тенденції інтенсивного і напруженого сучасного ритму життя людини призводять до збільшення негативних емоцій, які, накопичуючись, формують яскраво виражені та тривалі стресові стани. Кожна людина по-різному ставиться до проблеми, що виникає і відповідно до цього формується поняття «стресостійкості». Стресостійкість дає можливість уникнути стресу, шляхом перегляду ставлення до ситуації. Чи варто бігти і нервуватись, якщо вже запізнився? … Продовжити читання “Стресостійкість. Як і для чого її використовувати в життєвих ситуаціях?”

Детальніше
16.Кві.2020

Виділяють три основні етапи адаптації – Орієнтувальний, коли у відповідь на весь комплекс нових впливів, пов`язаних із початком систематичного навчання, бурхливо реагують усі системи організму. Ця “фізіологічна буря” триває два-три тижні. На цьому етапі організм дитини витрачає все, що в нього є, та іноді і “бере у борг”, що свідчить про надзвичайно високу “ціну” плати … Продовжити читання “Успішна адаптація як умова гармонійного розвитку особистості”

Детальніше
16.Кві.2020

План на період карантину практичного психолога ЖНВК №65 Кондратюк Людмили Володимирівни за квітень місяць 2020р.

Детальніше