Медицина

05.Лип.2023

Питання організації харчування дітей у дошкільних  закладах дошкільної освіти було і залишається одним з актуальних. Раціональний режим харчування, збалансованість раціону є основними умовами для підвищення захисту дитячого організму дозахворювань, нормального росту та розвитку дітей, які тут виховуються.Кожного з батьків, які віддають свою дитину в дитячий садок,хвилює таке питання, як якість харчування в дитячому садку.Харчування – головний … Продовжити читання “Організації харчування дітей у дошкільному закладі №65”

Детальніше
01.Лют.2022

З початком осені підвищується захворюваність органів дихання за рахунок активізації збудників захворювань. Для того, щоб уберегти себе від хвороб, лікарі рекомендують зайнятися профілактикою. Профілактика полягає в попередженні розвитку даних патологій. Коли захворювання органів дихання вже відбулося, необхідно зробити все, щоб воно протікало якомога легше, уникнути розвитку ускладнень. Проте лікарі закликають проводити профілактику захворювань: – первинна … Продовжити читання “Профілактика захворювань органів дихання”

Детальніше
01.Лют.2022

10 правил-пам’яток для батьків Люби свою дитину! Радій з її присутності, сприймай її такою, якою вона є; не ображай, не принижуй, не позбавляй її бути впевненою у собі, не піддавай несправедливому покаранню. Охороняй свою дитину! Захищай від фізичних і душевних небезпек, навіть жертвуючи власними інтересами і ризикуючи життям. Будь прикладом для своєї дитини! Нехай у … Продовжити читання “Безпека дитини (пам’ятка для батьків)”

Детальніше
29.Жов.2021

Ротавірусна інфекція (ротавірусний ентерит) — гостре вірусне захворювання, яке характеризується проносами, блюванням, слабкістю,підвищенням температури тіла. Джерелом збудника є хвора людина, яка виділяє вірус з фікаліями. Епідемічно набезпечними є особи без клінічних проявів і вірусоносії. Передача відбувається фікально-оральним шляхом підчас прямого контакту, вживання їжі інфікованою ротавірусом та при контакті з іншими предметами, що могли бути забруднені фекаліями … Продовжити читання “Ротавірусна інфекція”

Детальніше
27.Жов.2021

Відповіді на найпоширеніші питання щодо вакцини проти коронавірусу   Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються.  Загроза для дітей, яку становить COVID-19, величезна і виходить далеко за межі безпосередніх фізичних наслідків захворювання. Оскільки карантинні обмеження тривають або вводяться знову, доступ дітей до базових … Продовжити читання “Що потрібно знати про вакцину проти COVID-19?”

Детальніше