Сталий розвиток

24.Кві.2023

“Примножуємо красу на Землі” Під таким гаслом  проходить у нашому закладі екоакція до Дня Землі. З метою поширення ідей сталого розвитку, збереження довкілля ми разом з дітьми проводимо прибирання території, висаджуємо молоді дерева, кущі та квіти, упорядковуємо клумби, прибираємо сміття. Працівники, батьки та діти  з великим задоволення долучаються до цієї акції. Всесвітні свята, безперечно, мають … Продовжити читання “Примножуємо красу землі”

Детальніше
30.Тра.2018

Папір – наше спільне багатство. Саме так звучить одна із тем освіти для сталого розвитку. Можливість дослідити історію виникнення паперу, використання його, як вторинної сировини, та збереження природи за рахунок такої економії дала дітям вихователь старшої групи № 1 – Гришко Майя Федорівна.

Детальніше
30.Тра.2018

Чим менше у вашому помешканні побутової хімії та косметичних засобів, тим довше будете жити ви та ваша родина. Про майже 80% хімічних речовин, які ми регулярно використовуємо сьогодні, точно не відомо, чи не є вони канцерогенними і чи не впливають на репродуктивну функцію та потомство. Однак точно відомо, що ці речовини завдають здоров’ю значної шкоди.  … Продовжити читання “Безпечні миючі засоби, або дім без хімії”

Детальніше
02.Кві.2018

Педагоги нашого закладу поділилися досвідом із слухачами курсів підвищення кваліфікації при ЖОІППО, як надати старим речам друге життя та виготовити із них цікаві посібники для дітей. Вихователі та вчителі привчають дітей бути заощадливими, економно використовувати природні ресурси та свої власні.

Детальніше
02.Кві.2018

Побутова хімія на сьогодні дуже щільно увійшла до нашого життя і стала  щоденним супутником  кожної людини. Звичайно, ми не можемо заперечувати, що  завдяки їй життя сучасної людини стало  значно полегшене. Але необхідно пам’ятати про те, що шкода побутової хімії є очевидною і її негативний вплив на людину є недооціненим. Багато із нас помічали, що після … Продовжити читання “Вплив хімічних речовин, які містяться в косметичних та миючих засобах, на життя людини або вчимося жити по сталому”

Детальніше