Статті

02.Жов.2023

На передодні Дня козацтва та Дня захисників України в нашому закладі відбулося спортивно-музичне свято «Козацькому роду – нема переводу!». Де діти та їх батьки більше дізналися про козацьку спадщину українців, а також мали змогу проявити свою силу та спритність у змаганнях. І звичайно юні козачата отримали медалі «Маленьких козачат».

Детальніше
21.Вер.2023

«Нема переводу добрим звичаям народу» під таким гаслом в нашому закладі було проведено свято народних ігор керівником гуртка з народознавства Ящук Л.В. Вихованці разом з батьками мали змогу долучитись до автентичних народних ігор та весело провести час.Культура кожного народу є своєрідним організмом, який має унікальну духовну основу, характеризується своєю неповторністю і безперервним процесом розвитку. Кожний … Продовжити читання ““Нема переводу добрим звичаям народу””

Детальніше
17.Сер.2023
Детальніше
05.Лип.2023

Питання організації харчування дітей у дошкільних  закладах дошкільної освіти було і залишається одним з актуальних. Раціональний режим харчування, збалансованість раціону є основними умовами для підвищення захисту дитячого організму дозахворювань, нормального росту та розвитку дітей, які тут виховуються.Кожного з батьків, які віддають свою дитину в дитячий садок,хвилює таке питання, як якість харчування в дитячому садку.Харчування – головний … Продовжити читання “Організації харчування дітей у дошкільному закладі №65”

Детальніше
28.Кві.2023

29 квітня відзначається Міжнародний день танцю Хто з нас не любить танцювати? Жодне свято не обходиться без танців. І хай не всі вміють танцювати, але безумовно одне: краса танцю зрозуміла всім.Танець – хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає життя, а й сам є життям. А ще він виховує, вчить культури поведінки. Танці … Продовжити читання “Всесвітній день танцю”

Детальніше